ul. Piłsudskiego 143A, 05-270 Marki

(22) 761 91 39 +48 666 090 639

O nas

edent O nas

Edent Stomatologia Rodzinna to nowoczesny i doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny, w którym w sposób kompleksowy leczymy i dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Dajemy Państwu nie tylko zdrowe zęby, ale też piękny uśmiech, którym możecie obdarować swoich bliskich!

W trosce o jakość naszych usług podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych seminariach i szkoleniach oraz stale inwestujemy w najnowocześniejszej klasy sprzęt stomatologiczny. Komfort pacjenta to według nas krótki czas oczekiwania na wizytę, rzetelna diagnostyka oraz wygoda i eliminacja bólu w trakcie leczenia.

Profesjonalnie przygotowany personel pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi. Najważniejsza jest dla nas estetyka i zdrowie Państwa naturalnych zębów oraz wysoki komfort użytkowania uzupełnień protetycznych. U nas każdy czuje się wyjątkowo, o czym przekonało się już ponad 10 000 pacjentów!
Oprócz nowocześnie wyposażonego gabinetu posiadamy wygodną poczekalnię oraz pokój zabaw dla dzieci. Pozwala on zapomnieć naszym najmłodszym pacjentom o dyskomforcie wizyty a rodzicom daje możliwość leczenia podczas gdy maluchy oddają się zabawom i ogladaniu bajek na video.
  

 

skontakuj się z nami!

i umów się na wizytę

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020

Projekt i wykonanie art-Media | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności